BerryAlloc Eternity LONG – Wyjątkowo DŁUGIE, luksusowe panele podłogowe, o głębokiej strukturze drewna, wysoko odporne na wodę. 

Berry Alloc Eternity LONG AC5 12mm to propozycja dla osób, które szukają podłogi ekstremalnie wytrzymałej, a jednocześnie wyglądającej jak prawdziwe drewno. To wyjątkowe panele laminowane z rysunkiem drewna, produkt o bardzo wysokiej jakości, niezwykłej trwałości i imponujących parametrach technicznych. Eternity LONG, to wyjątkowo długie deski (ponad 2m długości!). Eternity czyli „wieczność” mają dożywotnią gwarancję dla użytku domowego, Panele BerryAlloc Eternity charakteryzują się prostym systemem łączenia desek oraz wysoką odpornością na przebarwienia, odkształcenia wilgoć i ścieranie. To panele, które bez przeszkód można zainstalować w łazience oraz w kombinacji z ogrzewaniem podłogowym, przy zastosowaniu specjalistycznych podkładów, tzw. mat kwarcowych.

UWAGA PROMOCJA! Do wszystkich paneli BerryAlloc Eternity i Eternity LONG dodajemy za darmo ww. najlepszy podkład wygłuszający kroki lub najlepszy podkład na ogrzewanie podłogowe, tzw. maty kwarcowe GRATIS! w cenie produktu.
O szczegóły pytaj sprzedawcę.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników