0

Podkłady pod panele, maty kwarcowe

Wybór odpowiedniego podkładu pod podłogę laminowaną to bardzo ważna kwestia, jeśli panele mają służyć przez długie lata. Najlepsze podkłady pod panele to ciężkie podkłady poliuretanowe, tzw. maty kwarcowe. Wykorzystuje się je do wyciszenia podłogi i do ogrzewania podłogowego. Podkłady te redukują dźwięki odbite (redukcja kroków, stuków itp.), a także dźwięki przechodzące przez strop. Wpływa to znacząco na komfort chodzenia po takiej podłodze. Ponadto podkłady te podnoszą wytrzymałość podłogi na uderzenia, a także stanowią dla paneli barierę przed ewentualną wilgocią.

Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

Maty wygłuszające to najlepszy wybór dla osób posiadających ogrzewanie podłogowe. Oferowane przez nas podkłady charakteryzują się niskim oporem cieplnym. Dostarczamy maty wyciszające w rolkach o szerokościach 1 m i różnej grubości – od 1,5 do 3 mm. W naszej ofercie znajdują się także samoprzylepne taśmy izolacyjne niezbędne do montażu podkładów podłogowych. Podkłady sprzedajemy w rolkach o szerokości 1 metra i różnej grubości – od 1,5 do 3 mm. Posiadamy specjalne podkłady pod panele podłogowe klasy AC5 z winylu, a także podkłady izolacyjne o grubości 3 bądź 5 mm.

Podkłady pod panele z ogrzewaniem podłogowym

Sprzedajemy trwałe podkłady pod panele z ogrzewaniem podłogowym. W naszym sklepie zakupią Państwo nie tylko maty kwarcowe, ale również grube, wodoodporne panele. Dzięki takiemu połączeniu mogą mieć Państwo pewność, że zarówno panele, podkłady, jak i samo ogrzewanie podłogowe nie ulegną zniszczeniu na skutek działania wody, wilgoci czy ścierania. Dostępne w naszej ofercie podkłady i panele zapewniają maksimum komfortu codziennego użytkowania. Oferujemy panele najwyższej jakości, które są odporne na zarysowania i działanie wilgoci. Do tego umożliwiamy zakup wygłuszających, przepuszczalnych mat kwarcowych, które są wyjątkowo żywotne i zapewniają optymalne ogrzewanie panelowej podłogi.

Zalety mat kwarcowych

Maty kwarcowe to popularne podkłady pod panele z ogrzewaniem podłogowym nie bez powodu. Posiadają wiele zalet, które sprawiają, że użytkownicy panelowych podłóg często wybierają je do swojego mieszkania lub domu. Maty kwarcowe to gęste, wytrzymałe podkłady, które są odporne na duże obciążenia. Ich wytrzymałość sprawia, że nie trzeba ich wymieniać przy ewentualnej zmianie paneli. Bardzo niski współczynnik oporu cieplnego mat kwarcowych sprawia, że wydajnie i równomiernie rozprowadzają one ciepło na całej powierzchni podłogi i znacznie obniżają koszty ogrzewania.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Euro Floors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Dziękujemy. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.