Jak wybrać panele podłogowe do pokoju dziecięcego?

Podłoga w pokoju dziecięcym powinna być przede wszystkim bezpieczna, praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości i higieny, chociaż nie mniej istotne są walory estetyczne. W tym przypadku doskonale sprawdzają się panele podłogowe, które nie tylko różnią się walorami wizualnymi, dzięki czemu można je dostosować do różnych aranżacji, ale również cechują się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Polecane […]

Układanie paneli w jodełkę. Wskazówki i inspiracje

Panele ułożone w jodełkę – kiedyś kojarzyły się z wystrojem mieszkań rodem z PRL-u, dziś jest to prawdziwy HIT aranżacyjny! Jodełka klasyczna „herringbone” znów wraca na salony!

Jak poprawnie ułożyć panele podłogowe?

Kiedy już wybierzemy idealnie pasujące do naszego mieszkania panele podłogowe, należy dokładnie zaplanować ich ułożenie. Tak naprawdę to właśnie od prawidłowego montażu zależy nie tylko estetyka podłogi, ale również jej trwałość, funkcjonalność i wygoda późniejszego użytkowania. W tym artykule chcemy podzielić się kilkoma przydatnymi wskazówkami na temat najważniejszych kwestii, na jakie należy zwrócić uwagę podczas […]

Jak dobrać panele podłogowe do mieszkania, w którym mieszkają zwierzęta?

Właściciele kotów lub psów bardzo często obawiają się, że ostre pazurki ich ukochanych pupili pozostawią nieestetyczne ślady na panelach podłogowych w mieszkaniu. Okazuje się jednak, że panele mogą doskonale sprawdzić się również we wnętrzach zamieszkiwanych przez czworonogi.

Wodoodporne panele podłogowe laminowane. Technologia AtroGuard

Marzysz o panelach laminowanych, które będą wodoodporne, trwałe i przez długi czas zachowają swój nienaganny wygląd? W takim razie koniecznie powinieneś poznać kolekcję Colosseum belgijskiej firmy Lamett, która została opracowana z zastosowaniem unikalnej technologii AtroGuard. W tym artykule przyjrzymy się nieco bliżej temu produktowi.

Jak ułożyć panele podłogowe?

Jedną z niewątpliwych zalet paneli podłogowych jest łatwość montażu i możliwość ich samodzielnego ułożenia, co znacznie obniża finalny koszt wykonania podłogi. Jak prawidłowo ułożyć panele, żeby podłoga nie skrzypiała, nie wybrzuszała się i służyła nam przez lata?