0

Montaż paneli w systemie 5G

Alsapan EPI jest firmą kładącą ogromny nacisk na stosowanie nowoczesnych technologii. Tyczy się to nie tylko procesu produkcji paneli, ale również ich montażu. Jeszcze niedawno wielu Klientów unikało samodzielnego montażu paneli podłogowych. Dlaczego? Obawiali się problemów podczas złączania ze sobą paneli przy pomocy ścisków montażowych, chcieli uniknąć efektu unoszenia się podłogi, problemów z ustaleniem szczelin dylatacyjnych, czy montażu listew przyściennych. Rozłączanie klasycznych paneli to udręka, poza tym, może dojść do ich uszkodzenia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo wymagających Klientów, fabryka Alsapan EPI ulepsza sposób układania paneli. Najnowocześniejsza metoda szybkiego montażu paneli w systemie 5G nie wymaga stosowania kleju, a ułożenie 1m2 paneli zajmuje kilka minut. Nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi. Podłoga jest gotowa zaraz po ułożeniu! Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego sposób układania paneli w systemie 5G:

 

Montaż jodełki Herringbone:

Montaż podłóg z systemem Zip’n’Go

Poprzednim systemem łączenia paneli jest Zip’n’Go. Podobnie jak w przypadku systemu 5G, w Zip’n’Go nie trzeba używać kleju ani specjalistycznych narzędzi. Aby zamontować podłogę należy przyłożyć jeden panel do drugiego, wyciągnąć żółty pasek znajdujący się w miejscu łączenia i… to wszystko! Prawda, że łatwe? Zip’n’Go umożliwia ekspresowe ułożenie i demontaż paneli podłogowych.

Jak to działa?

Montaż w tym wyjątkowym systemie to kilka prostych kroków.

1. Łączymy deski na krótkim zamku (panele muszą wejść bez żadnego oporu, jeśli jest inaczej sprawdź czy uszczelka lekko nie wystaje)

sklep euro-floors

2. Wyciągnij język (żółtą uszczelkę)

sklep euro-floors

3. To wszystko!:

sklep euro-floors

W celu uzyskania dalszych informacji, obejrzyj film instruktażowy Zip’n’Go:

 

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Euro Floors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Dziękujemy. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.