0

ParquetVinyl Lamett Herringbone – panele LVT jodełka

W naszym sklepie znajdą Państwo ekskluzywne panele podłogowe, które do złudzenia przypominają naturalne drewno. Panele LVT jodełka to panele winylowe z linii Lamett Herringbone, układane w jodełkę oraz imitujące deski dębowe. Panele z tej kolekcji charakteryzują się prostym systemem łączenia desek, co zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. Są niezwykle piękne, odporne na przebarwienia, ścieranie, odkształcenia i wilgoć. Dlatego idealnie sprawdzą się również w roli wykładziny przemysłowej – we wnętrzach o wysokich wymogach technicznych – którym jednocześnie nadadzą elegancki wygląd. Będą prezentować się wspaniale w każdym pomieszczeniu, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Panele LVT wytrzymałe jak płytki ceramiczne

Panele LVT (Luxury Vinyl Tiles – w dosłownym tłumaczeniu: luksusowe panele winylowe) zyskują coraz większą popularność z uwagi na liczne zalety i funkcjonalność. Ze względu na swoją wytrzymałość są porównywane do płytek ceramicznych – z tą różnicą jednak, że chodzenie po nich boso wiąże się z odczuciem ciepła. Jest to jedna z ich wielu zalet, mająca szczególne znaczenie m.in. dla osób, które lubią przechadzać się po domu bez jakiegokolwiek obuwia. Ponadto charakteryzuje je niski opór cieplny, dlatego bardzo skutecznie przewodzą ciepło, które pochodzi z ogrzewania podłogowego.

Panele LVT cechują się również bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi. Dotyczy to również paneli ParquetVinyl Lamett. Dzięki nim skutecznie tłumią odgłosy kroków oraz uderzeń. Podłoga wykonana z takiego materiału z pewnością mile Państwa zaskoczy: nie powoduje bowiem skrzypienia, z jakim mogą się Państwo spotkać w przypadku podłogi z naturalnym parkietem drewnianym. Również ich pielęgnacja jest mniej czasochłonna, a zarazem tańsza. Są bowiem plamoodporne i wymagają jedynie systematycznego zamiatania oraz dokładnego umycia co pewien czas.

Panele LVT jodełka w modnych odcieniach

Panele LVT jodełka występują w kilku modnych odcieniach brązu i szarości. Pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Dzięki nim podkreślą Państwo charakter wnętrz –akcentując ich ciepło lub zaznaczając surowy, np. industrialny styl. Jodełka z kolekcji Mantaro Herringbone występuje w 4 odcieniach brązu i 1 odcieniu szarości. W kolekcji Yukon Herringbone znajdą ją Państwo w 3 odcieniach brązu. Natomiast kolekcja Sava Herringbone to panele LVT występujące w 2 odcieniach koloru brązowego. Wszystkie powstają m.in. z użyciem technologii EIR (Embossed-In-Register), czyli wytłaczania. Dzięki niej odwzorowują naturalne drewno zarówno kolorystycznie, jak i pod względem faktury, która cechuje się naturalnymi wgłębieniami.

Wybór paneli Herringbone to nieograniczone możliwości tworzenia funkcjonalnych i unikalnych podłóg do mieszkań, domów, a także obiektów komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie produkty z oferty, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Warto podkreślić, że panele Winylowe ParquetVinyl Herringbone mają zintegrowany podkład, dlatego nie wymagają jego osobnego zakupu – montaż dodatkowego podkładu jest wręcz zabroniony.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Euro Floors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Dziękujemy. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.