ParquetVinyl Lamett Herringbone – panele LVT jodełka

W naszym sklepie znajdą Państwo ekskluzywne panele podłogowe, które do złudzenia przypominają naturalne drewno. Panele LVT jodełka to panele winylowe z linii Lamett Herringbone, układane w jodełkę oraz imitujące deski dębowe. Panele z tej kolekcji charakteryzują się prostym systemem łączenia desek, co zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. Są niezwykle piękne, odporne na przebarwienia, ścieranie, odkształcenia i wilgoć. Dlatego idealnie sprawdzą się również w roli wykładziny przemysłowej – we wnętrzach o wysokich wymogach technicznych – którym jednocześnie nadadzą elegancki wygląd. Będą prezentować się wspaniale w każdym pomieszczeniu, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

 • MONTAŻ GRATIS!Yukon Desert Dune Herringbone

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Yukon Desert Dune Jodełka AC5/33

  226.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • sklep euro-floors

  Panele Winylowe Lamett ParquetVinyl Herringbone | Mantaro Hay Jodełka Klasa 34

  234.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • DODATKOWY RABAT!Yukon Mistral Herringbone

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Yukon Mistral Jodełka AC5/33

  226.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • DODATKOWY RABAT!Sava Herringbone Almond

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Sava Almond Jodełka AC5/33

  215.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • DODATKOWY RABAT!Sava Herringbone Sand

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Sava Sand Jodełka AC5/33

  215.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • sklep euro-floors

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Yukon Smoked Grey Jodełka Klasa 33

  226.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • DODATKOWY RABAT!Yukon Tan Herringbone

  Panele Winylowe Lamett Herringbone | Yukon Tan Jodełka AC5/33

  226.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • sklep euro-floors

  Panele Winylowe Lamett ParquetVinyl Herringbone | Mantaro Fossil Jodełka Klasa 34

  234.99 zł /m²
  szczegóły produktu
 • sklep euro-floors

  Panele Winylowe Lamett ParquetVinyl Herringbone | Mantaro Pecan Jodełka Klasa 34

  234.99 zł /m²
  szczegóły produktu

Panele LVT wytrzymałe jak płytki ceramiczne

Panele LVT (Luxury Vinyl Tiles – w dosłownym tłumaczeniu: luksusowe panele winylowe) zyskują coraz większą popularność z uwagi na liczne zalety i funkcjonalność. Ze względu na swoją wytrzymałość są porównywane do płytek ceramicznych – z tą różnicą jednak, że chodzenie po nich boso wiąże się z odczuciem ciepła. Jest to jedna z ich wielu zalet, mająca szczególne znaczenie m.in. dla osób, które lubią przechadzać się po domu bez jakiegokolwiek obuwia. Ponadto charakteryzuje je niski opór cieplny, dlatego bardzo skutecznie przewodzą ciepło, które pochodzi z ogrzewania podłogowego.

Panele LVT cechują się również bardzo dobrymi właściwościami akustycznymi. Dotyczy to również paneli ParquetVinyl Lamett. Dzięki nim skutecznie tłumią odgłosy kroków oraz uderzeń. Podłoga wykonana z takiego materiału z pewnością mile Państwa zaskoczy: nie powoduje bowiem skrzypienia, z jakim mogą się Państwo spotkać w przypadku podłogi z naturalnym parkietem drewnianym. Również ich pielęgnacja jest mniej czasochłonna, a zarazem tańsza. Są bowiem plamoodporne i wymagają jedynie systematycznego zamiatania oraz dokładnego umycia co pewien czas.

Panele LVT jodełka w modnych odcieniach

Panele LVT jodełka występują w kilku modnych odcieniach brązu i szarości. Pasują zarówno do stylu nowoczesnego, jak i klasycznego. Dzięki nim podkreślą Państwo charakter wnętrz –akcentując ich ciepło lub zaznaczając surowy, np. industrialny styl. Jodełka z kolekcji Mantaro Herringbone występuje w 4 odcieniach brązu i 1 odcieniu szarości. W kolekcji Yukon Herringbone znajdą ją Państwo w 3 odcieniach brązu. Natomiast kolekcja Sava Herringbone to panele LVT występujące w 2 odcieniach koloru brązowego. Wszystkie powstają m.in. z użyciem technologii EIR (Embossed-In-Register), czyli wytłaczania. Dzięki niej odwzorowują naturalne drewno zarówno kolorystycznie, jak i pod względem faktury, która cechuje się naturalnymi wgłębieniami.

Wybór paneli Herringbone to nieograniczone możliwości tworzenia funkcjonalnych i unikalnych podłóg do mieszkań, domów, a także obiektów komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań zachęcamy również do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać odpowiednie produkty z oferty, które w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Warto podkreślić, że panele Winylowe ParquetVinyl Herringbone mają zintegrowany podkład, dlatego nie wymagają jego osobnego zakupu – montaż dodatkowego podkładu jest wręcz zabroniony.