0

Panele podłogowe ALSAFLOOR

Panele podłogowe ALSAFLOOR, które posiadamy w swojej ofercie, to najlepsze produkty producenta, posiadające najwyższą klasę ścieralności AC6, 12 mm grubości i klasę użytkową 23/33. W sprzedaży dostępnych jest kilka najlepszych kolekcji paneli ALSAFLOOR. Antystatyczne i antyalergiczne panele podłogowe Solid mają struktury naśladujące różne typy podłóg drewnianych. Panele Solid Plus zostały wyprodukowane przy użyciu prasy, która nadała im specjalną strukturę synchroniczną 3D. Solid Medium i Solid Chic to linie bliźniaczych paneli podłogowych oferowanych przez ALSAFLOOR mniejszych szerokości (12 i 17 cm), które różnią się między sobą wyłącznie rozmiarem. Alsafloor Herringbone to wyjątkowa kolekcja paneli układanych w jodełkę klasyczną.

Wyświetlanie 1–16 z 39 wyników

Nowoczesne i wytrzymałe panele ALSAFLOOR

Panele ALSAFLOOR zostały wyprodukowane we Francji przez firmę AlsaPan EPI. Panele te wyróżniają się spośród innych produktów wyjątkową kolorystyką oraz strukturą 3D. Nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Są to wytrzymałe i odporne na uszkodzenia produkty, które sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Panele podłogowe Alsafloor to kolekcje paneli dla wymagających klientów, szukających produktów wytrzymałych w stosunkowo niskiej cenie.

Panele na ogrzewanie podłogowe

Panele podłogowe Alsafloor to idealne panele na ogrzewanie podłogowe wodne. Są to panele, które pozwalają na optymalne wykorzystanie ogrzewania podłogowego ze względu na korzystny współczynnik przenikalności cieplnej. Decydując się na panele Alsafloor, mogą mieć Państwo pewność, że podłoga będzie równomiernie i adekwatnie ocieplona na całej powierzchni. W naszym sklepie pracują doświadczeni fachowcy, którzy pomogą Państwu dobrać odpowiednie panele oraz podkład do wybranego ogrzewania podłogowego.

Tym, co sprawia, że panele Alsafloor to doskonałe rozwiązanie na ogrzewanie podłogowe, jest ich duża grubość oraz odporność na uszkodzenia i wysokie temperatury. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup paneli Alsafloor, zyskają Państwo panele, które mają wysokie walory estetyczne oraz wyjątkową wytrzymałość. Kupno odpowiednich paneli na ogrzewanie podłogowe znacznie podwyższa jakość codziennego funkcjonowania w salonie, kuchni, sypialni czy innym pomieszczeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! W przypadku pytań zapraszamy również do kontaktu. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu, który sprosta wszystkim Państwa oczekiwaniom.

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Euro Floors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Dziękujemy. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.