0

Panele podłogowe klasy AC5

Sprzedajemy panele podłogowe klasy AC5 lub wyższej. Należą do nich między innymi panele Lamett Colosseum. Klasa A5 określa ścieralność paneli, czyli ich odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania, otarcia i wgniecenia. Klasa AC5 to bardzo wysoka klasa ścieralności – panele klasy AC5 są mocno odporne na ścieranie i dobrze sprawdzą się w pokojach o dużym natężeniu ruchu, gdzie będą wystawione na intensywną eksploatację zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i publicznych.

Producent dopuszcza montaż tych podłóg bez dylatacji powierzchniowych nawet do 400m2.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Panele Lamett Colosseum

Belgijskie panele podłogowe Lamett Colosseum to odporne na wodę panele laminowane o grubości 12 mm. Podłoga laminowana to doskonała alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, zwłaszcza jeśli użytkownikowi zależy na posiadaniu drewnianej podłogi w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, takich jak łazienka i kuchnia. Wodoodporne panele Lamett Colosseum są odporne również na ścieranie i przebarwienia, które powstają na powierzchniach będących w ciągłym kontakcie z wodą.

Panele podłogowe z kolekcji Colosseum dostępne w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości produktu w atrakcyjnej cenie. Znajdują zastosowanie zarówno w eleganckich łazienkach prywatnych, w kuchniach, piwnicach, pokojach hotelowych, jak i apartamentach. Dzięki podłodze imitującej drewno każde wnętrze nabiera przytulnego i nowoczesnego charakteru. W sprzedaży dostępne są nie tylko panele marki Lamett. W swojej ofercie mamy również panele podłogowe do kuchni  z kolekcji Berryalloc i WINEO. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań do kontaktu z nami.

 

 

 

 

 

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Euro Floors. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Dziękujemy. Poinformujemy Cię, gdy produkt będzie ponownie dostępny.