Panele podłogowe Alsapan EPI, BerryAlloc – Kontakt ze sklepem Euro-Floors

Specjalizujemy się w sprzedaży paneli podłogowych z francuskiej fabryki Alsapan EPI oraz innych podłóg renomowanych producentów, takich jak belgijski Lamett, BerryAlloc czy niemieckie Wineo. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości panele imitujące drewno w klasie ścieralności AC5 i AC6. W kolekcjach Solid dostępne są panele do kuchni, przedpokoju oraz innych pomieszczeń o wysokim natężeniu ruchu, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i miejscach użyteczności publicznej. Jako jedyni na polskim rynku dostarczamy panele o grubości 12 mm, klasie ścieralności AC6 oraz klasie użyteczności 33. Nasze panele podłogowe Alsapan EPI posiadają 4 stronną  V-Fugę, bardzo wytrzymały wysokociśnieniowy laminat HPL powlekany i warstwę DPL plus zwiększającą odporność podłogi na uderzenia, dzięki której przez lata zachowują swój piękny wygląd. W naszej ofercie znajdą Państwo również luksusowe podłogi LVT, czyli panele winylowe ParquetVinyl belgijskiego producenta Lamett, o wzmocnionym rdzeniu (rigid) z zamkiem typu klik, a także specjalistyczne podkłady pod podłogi laminowane i winylowe. 

Klientów, którzy chcieliby obejrzeć panele podłogowe w okolicach Szczecina zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Słoneczny Sad 4H w miejscowości Dołuje.  Nasi fachowcy z przyjemnością pomogą wybrać Państwu odpowiednie panele, a także udzielą cennych wskazówek odnośnie montażu paneli w systemie 5G oraz Zip’n’Go.

Zachęcamy do zamówienia próbek naszych wyjątkowych podłóg.

Klientów z WARSZAWY, zapraszamy do Galerii Saska Kępa na ul. Zwycięzców 28, gdzie stoi ekspozytor z naszymi najlepszymi panelami.

email: kontakt@eurofloors.pl 

Telefony odbieramy w godzinach 9.30 – 18.00 w dni robocze.

Informacje ogólne:

+48 882 956 548

+48 882 652 189

Obsługa zamówień:

+48 787 052 483

Godziny otwarcia punktu sprzedaży Dołuje k. Szczecina (siedziba główna, sklep i magazyn)

  • Poniedziałek – piątek: 8.30-18.00
  • Sobota: 9.30-13.30

Godziny otwarcia punktu sprzedaży Szczecin (salon sprzedaży Zielonogórska 31):

  • Poniedziałek – piątek: 9.00-17.00

sklep euro-floors

Dane firmy:

EURO-FLOORS Olaf Pałys, Marcin Flegel S.C.
ul. Słoneczny Sad 4H, 72-002 Dołuje, Szczecin
NIP: 852-261-95-24
REGON: 363956711

 

Kontakt Euro-Floors

Mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych przez nas podłóg? Podobają się Państwu nasze panele podłogowe? Chcą Państwo zapytać o dostępność wybranych modeli paneli podłogowych?

Jeśli tak, zapraszamy do przesyłania zapytań poprzez zamieszczony poniżej formularz kontaktowy. Zachęcamy też do odwiedzania naszego salonu z panelami w Szczecinie.

Messenger